DUYURULAR

2016-12-31 07:59:47
Sn. Harun ADIGÜZEL'in Yeni Yıl Mesajı (2017)

Değerli DOSTLAR;

 

Milletimizle birlikte dirayetimizi bütünü ile ortaya koyduğumuz, zorlu bir yıl geçirdik.  İyi niyetlerimizle ve umudumuzla yeni bir yıla, yeni işlere, yeni başarılara; geleceğe dair inançlarımızın kök salacağı yeni bir yola giriyoruz.

Ülkemizde ve dünyada yaşanan sosyal, siyasal ve ekonomik açmazlar, vatanımızın ve milletimizin üstünde dolaşan kara bulutlar, bizi geleneksel düşünce ve alışkanlıkların dışına çıkmaya zorluyor. Cesurca çarpışan, toza toprağa bulaşan, düşen ama her seferinde düştüğü gibi kalkabilen, çalışmanın keyfini, gerçek bağlılıkları bilen, kendini değerli bir amaca adayan, en iyi zaferi elde edeceğini bilen ama savaşı kaybetse de ‘cesurca savaştım’ diyerek yeniden mücadeleye devam edenler kazanıyor. Biliyoruz ki; saygınlık emek istiyor ve meydanda kazanılıyor. Yarına dair hedeflerimiz ve hayallerimiz bizi dayanıklı olmaya zorluyor. Mücadeleyi elden bırakmamak; hepimizin ilacı…

Biz; ne mutlu ki iş ortaklarımızla önce dostluk kurabilmişiz… 2016 yılında yaşanan olumsuzluklara rağmen bizi güler yüzle karşılayan, hoşgörüyle ağırlayan, iyi niyetimize inanan, markalarımıza güvenen sahip çıkan, 2017 yılı için mücadelemize yeniden güç veren tüm dostlarımıza teşekkür ederim.

Sizlere daha iyi ve daha hızlı hizmet sunmaya, ürün kalitemizi ve çeşidimizi artırmaya, bu yılı ticari hayatımızın en iyi yılı yapmaya odaklandık. Sizlerin desteği ve güveniyle tüm zorlukları aşabilecek gücü kendimizde hissediyoruz.

2017 yılında umudumuzun, neşemizin, huzurumuzun, iş birliği ve muhabbetimizin bol olması dileğimle;

Saygılarımı sunuyorum.

 

                                                                                                                                                 31.12.2016

 

                                                                                                                                             Harun ADIGÜZEL
HABERLER