DAS LAGER GERMANY, bünyesinde çalışan konusunda uzman mühendis kadrosu ile rulman kullanıcılarının ihtiyaç duyacağı tüm teknik konularda etkin destek sağlanmaktadır.

 

Rulman kullanıcılarını bilgilendirme ve bilinçlendirmeye yönelik rulman seminerleri, rulman seçimi, rulman hasar analizi, rulman problemlerinin çözümü ve rulmanların yağlanması gibi konularda müşterilerine eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

Eymak Plaza’da bulunan DAS LAGER RULMAN AKADEMİSİ'nde teorik ve pratik merkezi eğitimler de gerçekleştirilmektedir. Bu sayede kullanılan rulmanların servis ömürlerinin artması sağlanmakta, plansız üretim duruşları önlenerek üretim kayıplarının önüne geçilmektedir.

 

DAS LAGER GERMANY, gerek yüksek kalitede rulman ürünlerini uygun maliyetlerle üretip müşterilerine sunabilmesi, gerekse verdiği mühendislik hizmetleri sayesinde sunduğu katma değerlerle, Türk sanayine ve ülke ekonomisine sağladığı katkılardan ötürü gurur duyulacak çalışmalar yapmaktadır.    

 

Demiryolu araçları rulmanları ve ağır sanayide kullanılan büyük çaplı rulmanların bakımı ve yenileme servislerini, Eskişehir Teknoloji Üretim Merkezi bünyesinde kurduğu bakım atölyesinde gerçekleştiren Das Lager Germany, kullanılmış rulmanların ömrünün uzatılması ve geri kazandırılmasına yönelik hizmetler de sunmaktadır. MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

DAS LAGER GERMANY olarak bünyemizdeki uzman ve deneyimli mühendislerimiz tarafından

Rulman seminerleri

Rulman problemlerinin çözümü

Rulman seçimi

Hasar analizi

Rulmanların yağlanması konularında hizmet sunmaktayız

 

ÖZEL RULMAN ÜRETİMİ

Mühendislik kadromuz, müşterilerimizin özel uygulamalarındaki ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun özelliklerde rulman tasarlamakta ve üretmektedir.

 

RULMAN BAKIMI VE YENİLEME

DAS LAGER – HFG işbirliği ile demiryolu araçları rulmanları ve oynak makaralı rulmanlarda rulman bakımı ve yenilemesi (reconditioning) hizmetleri sunmaktayız.

 

VAKUMLU AMBALAJLARIMIZ

DAS LAGER GERMANY olarak ürünlerimiz (seriler itibari ile belli çaplara kadar) özel vakumlu ambalajlarda paketlenmekte, böylelikle rulmanların taşınması esnasında ve saklama koşullarında zarar görmesinin önüne geçilmekte ve raf ömürleri uzatılmaktadır.

 

PLASTİK KUTU AMBALAJLARIMIZ

     DAS LAGER GERMANY olarak belli çapın üzerindeki ürünlerimiz özelplastik kutu ambalajlarla paketlenmekte, böylelikle rulmanların karton saklama koşullarında zarar görmesinin önüne geçilmekte ve raf ömürleri uzatılmaktadır.